Mano krepšelis
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 20 Eur+PVM
99 proc. užsakymų pristatome kitą darbo dieną
100% kokybės garantija
Visos prekės
Mano krepšelis
Užsakymai ir informacija
8 700 11400
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka
Kuprinė Hopper R-bag pilka

Kuprinė Hopper R-bag pilka

Prekės kodas: Z032
Tiekėjas Pristatymas Kaina Likutis Kiekis
Sandėlis 1 1 d.d.
40.66 €
Buvo: 50.82 €
8
Trumpas prekės aprašymas
* didelis pagrindinis skyrius; * kišenės nešiojamiesiems ir planšetiniams kompiuteriams; * kišenė apsauganti nuo vagystės; * integruota USB įkrovimo jungtis; * vandenį atstumiantis audinys; * vandeniui atsparus užtrauktukas; * dirželis tvirtinimui ant lagamino rankenos; * paminkštinta nugarėlė; * modernus ir saugus dizainas; * vandeniui atspari kišenė skėčiui. Matmenys: 43 x 33 x 15,5 cm.
Detalus prekės aprašymas

* didelis pagrindinis skyrius;            
* kišenės nešiojamiesiems ir planšetiniams kompiuteriams;         
* kišenė apsauganti nuo vagystės;                                        
* integruota USB įkrovimo jungtis;                                            
* vandenį atstumiantis audinys;      
* vandeniui atsparus užtrauktukas;                                
* dirželis tvirtinimui ant lagamino rankenos;                                          
* paminkštinta nugarėlė;                  
* modernus ir saugus dizainas;         
* vandeniui atspari kišenė skėčiui.                      
Matmenys: 43 x 33 x 15,5 cm.

„r-bag“ kuprinės ir krepšiai - unikalus dizaino ir technologijų derinys

 

 

Nesvarbu, ar einate pėsčiomis, ar keliaujate viešuoju transportu, dviračiu, lėktuvu - „r-bag“ bus puikus kelionės pagalbininkas.
„r-bag“ kuprinėse gerai suderintas šiuolaikinis dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir technologijos. Visa tai užtikrins komfortą ir stilingą išvaizdą kiekvienoje kelionėje. Ar tai būtų biuras kaimyninėje gatvėje, ar kitas pasaulio kraštas.

 

„r-bag“ savybės:


- funkcionalus dizainas,
-didelis dėmesys mažiausioms detalėms,
-specialus minkštas skyrius planšetiniam ar nešiojamam kompiuteriui ,
-pagaminta iš vandenį atstumiančio audinio,
-vandeniui atsparus užtrauktukas apsaugo vidų nuo drėgmės,
-paminkštinta nugara užtikrina patogumą ir komfortą,
-integruota USB įkrovimo jungtis leidžia prijungti maitinimo bloką, kuris leidžia greitai ir saugiai įkrauti telefoną net keliaujant,
-paslėpta kišenė, kurioje nuo vagystės paslėpsite vertingus daiktus ir dokumentus.

 

  

 

 

Savybės
Prekės spalva
Pilka
Grupė
Kuprinės
Prekės specifikacija
Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje. Prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.
  • Prekių pristatymas visoje Lietuvoje  - NEMOKAMAS, jei nupirktų prekių suma yra didesnė nei 24.20 Eur (20.00 Eur plius PVM). Kitu atveju, prekių pristatymas - 2,30 Eur (1.9 Eur plius PVM) (išskyrus Neringos savivaldybę). 
  • Siuntas pristato DPD kurjerių tarnyba darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
  • Pristatymas Neringos savivaldybėje derinamas atskirai, skambinkite  8 700 11 400.
  • Dėl specialių pristatymo sąlygų galima teirautis telefonu 8 700 11 400 arba savo vadybininko.

Garantijos:

Kompiuterinė technika, spausdintuvai ir biuro įranga - mažiausiai 12 mėn., nebent prie prekės nurodyta kitaip.

Grąžinimo sąlygos:

1. Tuo atveju, kai Pirkėjas yra vartotojas, taip kaip apibrėžta Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.2281 straipsnyje, jis turi teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas 1STOP apie tai raštu el. paštu labas@1stop.lt per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, išskyrus Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis, kai ši teisė Pirkėjui netaikoma. Pirkėjui pasinaudojus teise atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, taikomos šios prekių gražinimo sąlygos:

1.1 Jei grąžinama prekė pirkta e-parduotuvėje www.1stop.lt – pirkėjas turi pateikti prašymą el.paštu labas@1stop.lt per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos, užpildydamas Sutarties atsisakymo ir grąžinimo formas, kurios yra pateiktos šių Taisyklių priede (Nr. 1).

1.2 Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, originalioje gamintojo pakuotėje  nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui.

1.3. Norima grąžinti prekė nėra įtraukta į negrąžintinų prekių sąrašą, bei į sąrašą prekių, grąžintinų tik Pardavėjui sutinkant, nurodytą 2014-07-22 LRV Nutarimo Nr. 738 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ (nuoroda internete - https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.137498/gbRnEdgWgw) aktualioje redakcijoje, galiojančioje pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentu.

2. Jei Pirkėjo grąžinamos prekės atitinka šiame skirsnyje nurodytas sąlygas, Pardavėjas nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas pranešė apie savo sprendimą atsisakyti sutarties, grąžins Pirkėjui iš Jo gautus pinigus, įskaitant prekės pristatymo Pirkėjui išlaidas.

3. Pardavėjas turi teisę nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgaus prekes iš Pirkėjo arba Pirkėjas pateiks įrodymų, kad išsiuntė prekes Pardavėjui, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

4. Pirkėjas pateikęs Taisyklių 1 priede nurodytą prašymą dėl sutarties atsisakymo ir prekių grąžinimo, prekes turi pristatyti arba išsiųsti Pardavėjui savo sąskaita (t.y. Pirkėjas prisiima tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas).

5. Visais atvejais kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir, nesant Pirkėjo prieštaravimo, ją pakeisti analogiška ar panašia preke per iš anksto suderintą terminą. Pirkėjui prieštaraujant dėl nekokybiškos prekės pakeitimo kokybiška preke, sumokėtus už nekokybišką prekę pinigus grąžinsime per 5 darbo dienas po prekių grąžinimo.

Daugiau